Pardubice podle vás


Třetí ročník charitativní akce „Děti na Labi“

18.červen 2013 12:20

Třetí ročník charitativní akce „Děti na Labi“

Minulou sobotu děti slavily na pravém břehu Labe. Bylo sice horko, ale pořádně si to užily. Již třetí ročník akce, zasvěcený Dětskému domovu Pardubice, byl konán pod záštitou primátorky MUDr. Štěpánky Fraňkové.

Hned na začátku diváky nejvíce ohromil Václav Žáček, (World vice champion ve free stylu) díky předvedení levitace nad vodou pomocí přístroje FlyBoardu. Toto obdivuhodné zařízení má systém vodních trysek, které se připevní na nohy a rovnováha se vyrovnává dalšími tryskami, které se drží v rukou. Tlak vody vynese jezdce až do výšky 9 metrů.

Touto akcí započalo také Mistrovství České republiky v dual slalomu vodních skútrů. Napínavá podívaná neměla konce a pořád bylo na co se dívat. Třeba na motokaskadéra Pavla Vika, který předvedl úžasné dvojité salto na skútru. Pokud si navíc někteří připlatili, mohli vidět Pardubice jako na dlani přímo z vrtulníku či vyzkoušet na vlastní kůži FlyBoard.

Děti z dětského domova po celou dobu prodávali návštěvníkům vlastnoručně vyrobené upomínkové předměty. Výtěžek byl předán ředitelce Dětského domova paní Zdeně Hrubešové. V závěru programu zahrála kapela UNISONO.
Celou akci uváděl známý bavič Miloš Knor.

Jiří Novotný, redaktor Pardubice podle vás


Změň Pardubice

Máte nápad, jak změnit Pardubice k lepšímu?
Potřebujete si vyjasnit otázky v řízení města?
Máte vzkaz pro zastupitele?

Napište nám!


© 2018, Pardubice podle vás – všechna práva vyhrazena

Nahoru ↑