Pardubice podle vás


Taneční kurzy zahájí svou další sezónu

13.září 2013 14:04

Taneční kurzy zahájí svou další sezónu

Dnes od 16:45 a 20:15 proběhne v KD Hronovická zahajovací lekce všeobecně oblíbených tanečních kurzů pro mládež a to pod vedením Radka a Petry Smejkalových. Pro účastníky kurzů - a to jak pro skupinu A i skupinu B - je přichystáno celkem 14 lekcí, mezi něž patří i květinová prodloužená, maškarní či závěrečný ples v IDEONU. Taneční kurzy probíhají dvakrát ročně - od září do prosince a od ledna do dubna.

Účastníci kurzy se během několika měsíců naučí základy tanců jako je Waltz, Tango, Valčík, Foxtrot, Cha-cha, Jive, Country, Salsa, Merengue a mnoho dalších.

,,Málokdy má člověk příležitost zatancovat si něco klasického. Diskotéky moc nemusím, ale tance, které se učí na tanečních mě bavily. Kromě toho i lépe vypadají a ples jako takový představuje i dobrou příležitost strávit čas s přáteli trochu jinak než obvykle,” uvedl Vojtěch Kukla, který kurzy absolvoval.

Taneční kurzy pro mládež jsou přístupny i pro veřejnost, podívat se na ně tedy může úplně kdokoli - podmínkou však zůstává společenské obleče.

,,Líbilo se mi, že jsme se seznámili mezi sebou v ročníku, naučili se tančit i společensky se oblékat. Konkrétně ke kurzu - na to, kolik tam bylo lidí, si myslím, že to učili dost dobře. Nevýhodou KD Hronovická je ale malá kapacita šaten, "předsálí" se zaplní během 3 minut a pak se nedá nikam projít - zjm. na toalety, kde už je samozřejmě fronta, navíc je v sále dost mizerná cirkulace vzduchu a celkově to tam volá po rekonstrukci,” prozradila Kateřina Křivánková.

Šarlota Šudrychová, šéfredaktor Pardubice podle vás
Fotografie: Jan Pelikán


Změň Pardubice

Máte nápad, jak změnit Pardubice k lepšímu?
Potřebujete si vyjasnit otázky v řízení města?
Máte vzkaz pro zastupitele?

Napište nám!


© 2018, Pardubice podle vás – všechna práva vyhrazena

Nahoru ↑