Pardubice podle vás


Překvapení v lize amerického fotbalu: Ostrava si přijela pro lehké body a odjela s prázdnou

03.květen 2015 19:30

Ostrava si přijela pro lehké body a odjela s prázdnou

Zápas 3.kola ČLAF B (II. Česká liga amerického fotbalu) mezi týmy Bucks Pardubice a Ostrava Steelers skončil překvapením. Ostravský tým, který přijel do Pardubic v roli jednoznačného favorita, také se již v první čtvrtce dostal do vedení.

Houževnatý tým druholigového nováčka však postupně převzal otěže a do poločasu otočil na 14:7 po dvou downech (run+pass) Justene Edwardse.

Po poločase sice Ostrava znovu srovnala, ale domácí ještě stačili po 62y solo runu Joshuy Henryho zvýšit na 20:14. Oceláři však ukázali své zkušenosti a zápas uchopili do svých rukou, opět  tak došlo k otočení průběžného výsledku. Mladý domácí tým se ale severomoravských mazáků nezalekl a důslednou obrannou hrou a promyšlenou akcí na konci zápasu (12y run + 2pt pass) zvládl srovnat na konečných 28:28 a vytvořit jedno z velkých překvapení počáteční fáze ročníku 2015.

Text a fotografie: Stanislav Kolařík, externí spolupráce
 


Podpořte nás

Vážení čtenáři,
v současné chvíli se pokoušíme získat příspěvky na naši další činnost. Rádi bychom se v budoucnosti pustili do dalších projektů, jako byly předvolební debaty, workshopy či známkování zastupitelů, na to nám ovšem chybí dostatek finančních prostředků.
Pokud k nám rádi chodíte a líbí se Vám naše práce, budeme vděční i za jakýkoli příspěvek. Stejně tak i za šíření této zprávy nebo pomoc při hledání sponzorů. Více informací naleznete zde. Děkujeme.

Za redakci,
Šarlota Šudrychová, šéfredaktor portálu


© 2019, Pardubice podle vás – všechna práva vyhrazena

Nahoru ↑