Pardubice podle vás


Pardubičtí atleti závodili v Jablonci

04.Únor 2015 10:32

Pardubičtí atleti závodili v Jablonci

Po celé České republice je jen málo kvalitních atletických hal, kde mohou sportovci závodit během zimní sezóny. Proto se pardubičtí atleti koncem minulého týdne vydali až do Jablonce nad Nisou na Krajský přebor Pardubického kraje v hale. Přebor pořádal Pardubický krajský atletický svaz v čele s ředitelem závodu Dušanem Molitorisem a hlavní rozhodčí Boženou Šulcovou.

Halové mistrovství ČR

Závodu se účastnili jak začínající atleti, tak i pokročilí profesionálové. Kategorie začínaly mladšími žáky/žákyněmi a končily muži/ženami. Do Jablonce však nepřijeli jen Pardubáci, ale i  sportovci z jiných krajů plnit si své limity na halové mistrovství ČR.
Vyhlašováni byli však pouze kategorie mladších a starších žáků/ žákyň a starší ročníky odjeli pouze s tituly bez medailí. Díky početné účasti trvaly závody od 9:30 až do 16:30 a pak všechny závodníky čekala dlouhá cesta domů.
Na krajských přeborech závodníci nastartovali formu na HMČR, které se bude konat za 2 týdny, doufejme, že uvidíme nové české rekordy v podání pardubických závodníků!

Tereza Čaladi, redaktorka portálu Pardubice podle vás
Ilustrační fotografie: Lucie Stoklasová


Změň Pardubice

Máte nápad, jak změnit Pardubice k lepšímu?
Potřebujete si vyjasnit otázky v řízení města?
Máte vzkaz pro zastupitele?

Napište nám!


© 2019, Pardubice podle vás – všechna práva vyhrazena

Nahoru ↑