Pardubice podle vás

Pardubice prohrály na domácím ledě 1:3

14.listopad 2013 19:17

Hokejový tým ČSOB Pardubice se včera (13.11) od 18:00 v pardubické ČEZ Aréně postavil proti HC Vítkovice Steel. Pardubičtí oblékli bílé dresy a vítkovičtí modré. Zápas v ČEZ Aréně sledovalo 7 109 diváků.
Zápas pro domácí začal dobře, hned v první minutě prostřelil Tomáš Nosek vítkovického gólmana Daniela Dolejše. Pardubice se tak postavily do vedení 1:0. Po prvních 3 minutách následovala první pardubická přesilovka, kterou se ale nepovedlo proměnit. V 9. minutě Vítkovice zaznamenaly první gól, který střelil Roman Szturc za asistence Michala Hlinky. Následovala první vítkovická přesilovka, která skóre nezměnila.
Čtyři minuty po začátku druhé třetiny Michael Vandas prostřelil pardubického brankáře Martina Růžičku a poslal tak Vítkovice do vedení. Druhá třetina přinesla pardubickým dvě přesilové hry, ani jednu ale neproměnili.
Třetí třetina byla otevřena další přesilovkou ve prospěch domácích, ale ani ta se skórem nehnula. V 52. minutě střílí Rudolf Huna poslední gól tohoto zápasu a zvýšil na 1:3 a zajistil tak Vítkovicím neotřesitelné vítězství.
Pardubice se tak posouvají na 9. místo v tabulce s nezměněným počtem 26 bodů.