Pardubice podle vás


Laco Déczi ukázal v Pardubicích, že se nebojí

25.říjen 2015 17:19

Laco Déczi ukázal v Pardubicích, že se nebojí

Pardubický ABC klub na Olšinkách se rozezněl tóny jazzové hudby. I když, výraz jazzové není úplně na místě. Laco Déczi totiž se svojí čtyřčlennou kapelou Celula New York ukázal, že se v žádném případě ani ve svých 77 letech neobává hudební styly kombinovat a vytvářet tak neobvyklou, zajímavou a energickou fjúžn.

Přišedší rozehřál a naladil na správnou vlnu nonet One Session band, složený převážně z mladých hudebníků. Svoji hudbou předznamenali, co se bude hrát, až přijde na pódium hlavní hvězda večera.

Ve skromné sestavě klávesy, bicí, baskytara, (samozřejmě) trubka Celula New York spustila energickou a někdy až překvapivě tvrdou muziku, podtrženou fenomenálními hráčskými výkony a sympatickou nenuceností. Možno bylo zaslechnout i něco latiny, něco „sentimentální“ trubky a v jedné chvíli si člověk mohl představit, že je na artrockovém koncertě. Laco se prostě ukázal, že se nebojí a že je poprávu živoucí legendou.

Jaroslav Praisler, redaktor portálu Pardubice podle vás

Laco Déczi ukázal v Pardubicích, že se nebojí

Laco Déczi ukázal v Pardubicích, že se nebojí

Laco Déczi ukázal v Pardubicích, že se nebojí


Podpořte nás

Vážení čtenáři,
v současné chvíli se pokoušíme získat příspěvky na naši další činnost. Rádi bychom se v budoucnosti pustili do dalších projektů, jako byly předvolební debaty, workshopy či známkování zastupitelů, na to nám ovšem chybí dostatek finančních prostředků.
Pokud k nám rádi chodíte a líbí se Vám naše práce, budeme vděční i za jakýkoli příspěvek. Stejně tak i za šíření této zprávy nebo pomoc při hledání sponzorů. Více informací naleznete zde. Děkujeme.

Za redakci,
Šarlota Šudrychová, šéfredaktor portálu


© 2018, Pardubice podle vás – všechna práva vyhrazena

Nahoru ↑