Pardubice podle vás


Jana Sekerová

19.duben 2014 20:11

divadelní redaktorka

Věk: 17 let
Vzdělání: Gymnázium Dašická, Pardubice
Hobby: Čtení, psaní, počítání, hudba, divadlo a v neposlední řadě cokoli buněčného

Kdo jsem já?

24 601.
Tak by odpověděl literární a divadelní fanoušek ve mně a okamžitě by pomyslel na trestance Jeana Valjeana. V praxi jsem přírodovědec tělem i duší, který vždycky rád uniká k peru a papíru. Kromě divadelních recenzí tvořím autorské povídky, fejetony a úvahové texty. Mám racionálně nezdůvodněný odpor k povinné četbě, ale dobrý vkus na knihy. Vždycky se učím se sluchátky v uších a často si říkám, jak by to vypadalo, kdyby byl můj život muzikál. Největším dobrem je podle mě pravda, proto neumím zacházet s lidmi, ale zato umím dobře vycházet s úkoly z fyziky.

Jak jsem se k PPV dostala...

Na chodbě ve škole mě odchytila Šarlota, projekt mi ve zkratce představila a zeptala se mě, jestli bych nechtěla být v pozici kulturního redaktora. Mé – v té době expandující - já si řeklo „No proč ne“, a tak se tu ode mě čas od času objeví všehodnotící recenze na nějaké divadelní představení. Ráda sleduji vývoj a stále se rozšiřující dosah PPV a bez ostychu všude prohlašuji, že jsem členem této skvělé redakce.

Mé místo v PPV

Moje specializace pojímá dění ve Východočeském divadle včetně reportáží ze dnů otevřených dveří a podobných akcí. O prázdninách bývám s divadelními podněty na suchu, a tak monitoruji letní kino i nějaké ty výstavy. Nejradši se ale podepisuji pod recenze, protože v tomto útvaru se cítím nejsilnější.
 


Změň Pardubice

Máte nápad, jak změnit Pardubice k lepšímu?
Potřebujete si vyjasnit otázky v řízení města?
Máte vzkaz pro zastupitele?

Napište nám!


© 2018, Pardubice podle vás – všechna práva vyhrazena

Nahoru ↑