Pardubice podle vás


Hledáme nové stážisty!

17.duben 2016 19:42

Hledáme nové stážisty!

Chceš si vyzkoušet práci novináře? Poznat nové lidi? Zlepšit svůj psaný projev a nabrat cenné zkušenosti?

Pokud máš čas a chuť věnovat se tématům, která hýbají Pardubicemi, rádi Tě přivítáme v našem týmu. Pardubice podle vás je informačně-zpravodajský server, do kterého přispívají studenti a absolventi Gymnázia Dašická a Gymnázia Mozartova. Nabrané zkušenosti jsou vhodné nejen pro budoucí studium žurnalistiky, ale také další obory jako právo a právní věda či politologie.

Do svého týmu hledáme mladé aktivní lidi, ať už se zájmem o komentáře, rozhovory, reportáže, recenze, novinářskou fotografii, grafiku či marketing a management.

Napiš nám na info@pardubicepodlevas.cz, kde se od nás dozvíš víc informací. V mailu stručně popiš svou motivaci a něco málo o sobě, přiložit můžeš také článek či fotografii na ukázku. Předchozí zkušenosti nejsou podmínkou.

Fotografie: Redakce - Tomáš Kouřílek

Související články


Podpořte nás

Vážení čtenáři,
v současné chvíli se pokoušíme získat příspěvky na naši další činnost. Rádi bychom se v budoucnosti pustili do dalších projektů, jako byly předvolební debaty, workshopy či známkování zastupitelů, na to nám ovšem chybí dostatek finančních prostředků.
Pokud k nám rádi chodíte a líbí se Vám naše práce, budeme vděční i za jakýkoli příspěvek. Stejně tak i za šíření této zprávy nebo pomoc při hledání sponzorů. Více informací naleznete zde. Děkujeme.

Za redakci,
Šarlota Šudrychová, šéfredaktor portálu


© 2018, Pardubice podle vás – všechna práva vyhrazena

Nahoru ↑