Pardubice podle vás


Boj o postup v holejbalovém turnaji vyhrálo Gymnázium Mozartova

30.duben 2015 11:30

Boj o postup v holejbalovém turnaji vyhrálo Gy Mozartova

Hokejbal proti drogám neboli HDP, jak se zkráceně nazývá tento turnaj škol, se odehrává již třináctým rokem. I letos je pořádán Českomoravským svazem hokejbalu v kategoriích ZŠ a SŠ.

Na hokejbalovém hřišti v Přelouči se v úterý sešli reprezentanti pardubických středních škol, kteří postoupili z prvních dvou okresních kol. Z těchto kol se z každého dál probojovaly vždy dvě nejlepší školy. Mezi čtyřmi úspěšnými byli studenti Gymnázia Mozartova, Anglického Gymnázia (AGIS), SPŠE Pardubice a studenti SOŠ Cestovního ruchu.

Tento turnaj se pořádá, jak už název napovídá, z důvodu přilákání mladých lidí ke sportu a také za účelem jejich pobavení. Ani tentokrát tomu nebylo jinak, a tak v devět hodin ráno turnaj začal. Počasí se, až na občasné přeháňky, vydařilo, což je u venkovního sportu, jakým je hokejbal, důležité. Turnaj se tak nesl v dobré náladě a vydařil se. Důležité bylo, že se nikomu nic nestalo, jelikož hokejbal je tvrdý sport. Boje o postupovou příčku byli náročné a po některých těsných výsledcích se nakonec postupujícími stali studenti Gymnázia Mozartova.

Konečné pořadí:
1. Gymnázium Mozartova
2. Anglické gymnázium
3. SPŠE Pardubice
4. SOŠ Cestovního ruchu

Ondřej Běloušek, stážista portálu Pardubice podle vás


Podpořte nás

Vážení čtenáři,
v současné chvíli se pokoušíme získat příspěvky na naši další činnost. Rádi bychom se v budoucnosti pustili do dalších projektů, jako byly předvolební debaty, workshopy či známkování zastupitelů, na to nám ovšem chybí dostatek finančních prostředků.
Pokud k nám rádi chodíte a líbí se Vám naše práce, budeme vděční i za jakýkoli příspěvek. Stejně tak i za šíření této zprávy nebo pomoc při hledání sponzorů. Více informací naleznete zde. Děkujeme.

Za redakci,
Šarlota Šudrychová, šéfredaktor portálu


© 2018, Pardubice podle vás – všechna práva vyhrazena

Nahoru ↑