Pardubice podle vás


Benefiční večer na zámku představí Vanovu Julii, Zoubka i fotografii Havla

26.listopad 2015 19:16

Benefiční večer na zámku představí Vanovu Julii i Zoubka

Tradiční benefiční večer pro obecně prospěšnou společnost SKP Centrum nabídne vydražení děl hned několika autorů. Mezi hlavní lákadla patří reliéf Olbrama Zoubka, jednoho z nejvýznamějších současných sochařů, fotografie Roberta Vany či Oldřicha Škáchy, který se stal osobním fotografem Václava Havla.

Vyvolávací cena se pohybuje mezi jedním až dvanácti tisíci korun. Výtěžek poputuje na podporu aktivit společnosti.

Akce se uskuteční 6. prosince od 17 hodin na pardubickém zámku. O hudební část večera se postará sopranistka Viktorie Dugranpere. Kromě výtvarných děl a fotografií nabídne k vydražení také let historickým dvouplošníkem, horkovzdušným balónem nebo předplatné do divadla. Pořadatelé si pro účastníky akce připravili také raut. V případě zájmu je potřeba se na akci registrovat, a to buď na mailovou adresu fundraiser@skp-centrum.cz nebo na telefonním čísle 773 092 585 do 3. prosince 2015.

SKP-CENTRUM zajištuje pobytové, ambulantní i terénní sociální služby. V současné chvíli je největším poskytovatelem sociálních služeb v Pardubickém kraji.

Šarlota Šudrychová (externí odkaz) (nové okno), šéfredaktor portálu Pardubice podle vás
Ilustrační fotografie: Wikimedia Commons/Czcharlie


Podpořte nás

Vážení čtenáři,
v současné chvíli se pokoušíme získat příspěvky na naši další činnost. Rádi bychom se v budoucnosti pustili do dalších projektů, jako byly předvolební debaty, workshopy či známkování zastupitelů, na to nám ovšem chybí dostatek finančních prostředků.
Pokud k nám rádi chodíte a líbí se Vám naše práce, budeme vděční i za jakýkoli příspěvek. Stejně tak i za šíření této zprávy nebo pomoc při hledání sponzorů. Více informací naleznete zde. Děkujeme.

Za redakci,
Šarlota Šudrychová, šéfredaktor portálu


© 2018, Pardubice podle vás – všechna práva vyhrazena

Nahoru ↑