Pardubice podle vás


Anna Musilová

19.duben 2014 20:03

kulturní redaktorka

Vzdělání: Gymnázium Dašická, Pardubice
Věk: 18 let
Záliby: kreslení, literatura (vlastní tvorba, čtení), běhání a cestování

Něco o mně:

V životě jsou pro mě prioritou číslo jedna samozřejmě rodina a přátelé. Kromě toho ale také přikládám velkou váhu vzdělání, a to nejen tomu školnímu. Sama totiž razím heslo, že nejlepším učitelem je život. Nicméně studium gymnázia samo o sobě zabere spoustu času.
Ve volném čase se ale ráda věnuji kreslení, psaní, sportu všeho druhu, nejraději ze všeho však běhu a jízdě na koni anebo pouhému bezúčelnému lenošení.
Ještě jsem se stoprocentně nerozhodla, kam se bude ubírat má budoucnost, pokud jde o výběr univerzity, ale větší část mého já tíhne ke studiu žurnalistiky. Prozatím to ale nechávám otevřené, uvidím, kam mě vítr zavane.

Co mě k tomuto projektu přivedlo…

Přivedla mě k němu naše šéfredaktorka Šarlota, která se mi jednoho červencového dne ozvala s nabídkou, jestli nechci psát pro internetový deník Pardubice podle vás. Předtím jsem o serveru neslyšela, takže jsem nevěděla, do čeho jdu. Ale ač to pro mě byl skok do neznáma, jsem ráda, že jsem skočila. Nejen, že jsem získala nové zkušenosti, ale také jsem díky tomu poznala spoustu skvělých lidí, se kterými se ráda vídám a kterých si vážím.

V rámci projektu se podílím na…

Moje články se zaměřují většinou na otázky z oblasti kultury. Píši reportáže o akcích nebo dávám čtenářům tipy, kam zajít na kávu či večeři. V budoucnu bych se ráda zaměřila na sérii historických článků o vývoji pardubické kultury.
 


Změň Pardubice

Máte nápad, jak změnit Pardubice k lepšímu?
Potřebujete si vyjasnit otázky v řízení města?
Máte vzkaz pro zastupitele?

Napište nám!


© 2018, Pardubice podle vás – všechna práva vyhrazena

Nahoru ↑